| anonim_4396 a întrebat:

Care stie versurile in romana de la melodia jonas brothers-tell me why? plz astept raspuns

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca astea sunt:

Încercat să transforme pe televizor să te scot din capul meu
Senzaţie de ceva adânc în interiorul că eu doar nu vor admite
Nu e ca eu nu vreau să se angajeze (care doriţi să se angajeze)
Eu doar nu acum de ce nu pot opri sentimentul ca aceasta
Spune-mi de ce? De ce? De ce?
Doare aşa de rău
Spune-mi de ce? De ce? De ce?
Sunt eu un nebun
Spune-mi de ce?
Acum pot vedea furtuna nu este clar o sa (nu o sa clar)
Imbracati in durerea mea şi toate lacrimile mele
Spune-mi de ce? De ce? De ce?
Doare aşa de rău (de ce te doare acest lucru atât de rău)
Spune-mï de ce? De ce? De ce?
Sunt eu un nebun
(www.versuri.ro)

Sper ca te-am ajutat!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Versurile astea nu sunt cele adevarate eu inteleg engleza cat de cat! si versurile astea orice prost isi da seama ca astea nu au niciun sens!

| darkprincess a răspuns:

Versurile adevarate in romana sunt cele pe care ti-le-a dat primul care a raspuns, pentru ca nu chiar toate melodiile se traduc f bine in romana.