| Paty_1222 a întrebat:

Care stiti (mai) multe melodii ale lui tutu adrian? Vreau si eu cat de multe stiti.
Cele mai multe si cele mai frumoase primesc fundalove struck

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| romyna1998 a răspuns:

Poveste,In club e multa adrenalina, 4 elemente,Shut the f uck up,Get low,We are in the club,E evident ca romanii au talent,E evident (RMX),Iubiti-va parintii,Sunt roman deci pot,Pentru ea,Un inger pierdut,O inima fara speranta,Club sont, Fill the beat.

PSbig grinaca gasesti pe youtube Lil Shean, sa stii ca tot el este. FUNDA?

| JustMe_8048 a răspuns:

Sunt doar 3 melodii de a lui Tutu Adrian si anume: Adrian Tutu- Romanii au talent; Adrian Tutu- Iubiti-va Parintii; Adrian Tutu-Poveste; Adrian Tutu-Pentru ea; Tutu Adrian - 4 elemente; Tutu Adrian-Sunt Roman (Romanii Pot) Sper ca te-am ajutat FUNDA