| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt melodiile/melodia care va dau energie sau/si va fac sa va miscati incontrolabil picioarele si trupul?(sa nu se inteleaga gresit happy reformulez:Care sunt piesele a caror ritm va "intra in sange" si va fac sa va ridicati in picioare si sa dansati?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Cred ca totul depinde de starea ta de spirit. Daca esti fericit poti dansa pe orice melodie de la renumita "HAPPY" pana la " I am an angel with a shotgun" si "Survivor" (Destiny's Child).Mai mult cunosc pe cineva care atunci cand merge in club ii place sa asculte "Tenerife", pentru ca o umple cu energie.Deci totul depinde de stare ta de spirit si de genul de muzica pe care il preferi. Sper ca te-am ajutat!

| relax3 a răspuns:

Homie-Дура