| FrAnCeLiNa a întrebat:

Care sunt numele membrilor lalaband vreau asa
Alina-Ioana adica sa-mi dati si numele personajului din film

3 răspunsuri:
| pisymik a răspuns:

Ioana Popa-Alina Eremia; Andrei Anghel-Dorian Popa; Cristian Alexandrescu-Raphael Ioan Mihail Andrei Tudor Petrariu; Sara Nastase-Sorina Mihalache(Sore); Anca Anghel-Cristina Ciobanasu; Vlad Stanescu-Vlad Gherman; Monica Bora-Alexandra (Alexia )Talavutis; Laura Moise-Monica Odagiu; Diana Martin-Binca Dragomir; Dima Trofin-Dima Ghiorghita Trofim; Sofia Dragulescu-Gloria Melu; Jenel Frumosu-Gabi Ciocan; Bubu Grama-Mihai Cernea; Razvan Oprea-Costin Cambir; Nadia Anastasiu-Oana Stancu; Andrada Rizea-Andrada Popa; Bogdan Cristescu-Mihai Mititescu; Georgiana Popa (Gio)-Georgiana Drumen; Rafael Cercel-Levent Sali;

| ywya a răspuns:

Ioana (Alina Eremia), Andrei (Dorian Popa), Cristi (Raphael Tudor), Sara(Sore Mihalache), Anca(Cristina Ciobanasu), Vlad (Vlad Gherman), Bubu( Mihai Cernea), Monica( Alexia Talavutis), Laura(Monica Odagiu), Razvan (Costin Cambir), Sofia (Gloria Melu), Jenel(Gabi Ciocan), Diana(Bianca Dragomir) Nadia (Oana Stancu), Andrada(Andrada Popa), Bogdan(Mihai Mititescu), Gio (Georgiana Drumen ), Rafael(Sali Levent)...cred ca sunt toti funditabig grin

| Lolly_Holly_1990 a răspuns:

1.Alina Eremia- Ioana Popa
2.Dorian Popa - Andrei Anghel
3.Raphael Ioan Mihail Tudor Petrariu - Cristi Alexandrescu
4.Sara Nastase - Sorina Mihalache ( Sore )
5.Monica Bora - Alexia Talavutis
6. Dima Trofin - Dima Gheorghita Trofim
7.Andrada Rizea - Andrada Popa
8.Anca Anghel - Cristina Ciobanasu
9. Diana Martin - Bianca Dragomir
10.Georgiana Popa ( Gio ) - Georgiana Drumen
11.Sofia Dragulesc - Gloria Melu
12.Laura Moise - Monica Odagiu
13.Rafael Cercel - Levent Sali
14.Razvan Oprea - Costin Cambir
15.Jenel Frumosu - Gabriel Ciocan
16.Stefan Luca - Andrei Stefan
17.Nadia Anastasiu - Oana Stancu
18.Bogdan Cristescu - Mihai Mititescu
19. Vlad Stanescu - Vlad Gherman
20. Bubu Grama - Mihai Cernea
21.Cora - Iuliana Matei ( noua membra )tongue