| chocolate27 a întrebat:

Care sunt piesele voastre preferate ale formatiei Queen?

Răspuns Câştigător
| Kesariona a răspuns:

Show must go on. Ma apuca tremuratu' cand o aud.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Show Must Go On!
http://www.youtube.com/watch?v=4ADh8Fs3YdU

| Holocaust a răspuns:

We will rock you,I want to break free,The show must go on,Too Much Love Will Kill You, Tie Your Mother Down, Back to storm...

| Polaris a răspuns:

The Show Must Go On, Great King Rat, The Prophet`s Song, Death on Two Legs, Seven Seas of Rhye și restul discografiei.

| GusWaters a răspuns:

Love of My Life,Radio GaGa,The Show must go on,A Kind Of Magic, Crazy Little Thing Called Love, Too much love will kill you

| Woodenpints91 a răspuns:

The show must go on e melodia mea preferată din toate. Nu doar de la Queen.

| bloodyhell a răspuns:

We Will Rock You si We Are The Champions

| Pufarinee a răspuns:

Show must go on \m/