| 9089 a întrebat:

Cate melodi incap intr-un card de 1 giga? plz ajutor

Răspuns Câştigător
| IceCreamDoll a răspuns:

Sau peste 100. Eu am card de 1 gb si 50 melodii + jocuri care imi ocupa 240 mb (nici macar jumate din totalul de 1 gb). Depinde foarte mult si cat de mari sunt melodiile (daca o sa pui melodii de 5 min. si cu multi kb o sa ai mai putine melodii si mai multa memorie ocupata). Sper ca am ajutat. Primesc funda?

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Ai primit raspunsuri, nu te inteleg de ce mai pui intrebari, daca nu crezi inceaca.
Sau tu vrei sa ghicim cate melodii ti-au intrat tie pe card?
Cum ti-am raspuns, depinde de marimea melodiilor, intr-un card de 1 GB ar intra in jur de 200-250, daca nu crezi atunci incearca sa umpli acel card cu melodii.
Salut.

| ana_8023 a răspuns:

Mie imi incap pe mp3-ul meu de un giga cam 160...pana in 200 de melodii...acum depinde si de melodii

| IceCreamDoll a răspuns:

Incap cam 100 de melodii.

| IceCreamDoll a răspuns:

Sau poate peste 100. Eu am card de 1 gb si am momentan 50 de melodii in 240 mb(nici macar jumate din capacitatea totala a card-ului) + ca mai am si jocuri in card. Dar acum depinde si ce marime au melodiile - daca sunt mari nu o sa incapa multe. Sper ca am ajutat! Primesc funda?

| IceCreamDoll a răspuns:

Sau peste 100. Eu am card de 1 gb si 50 melodii + jocuri care imi ocupa 240 mb (nici macar jumate din totalul de 1 gb). Depinde foarte mult si cat de mari sunt melodiile (daca o sa pui melodii de 5 min. si cu multi kb o sa ai mai putine melodii si mai multa memorie ocupata). Sper ca am ajutat. Primesc funda?