| Cristina_2841 a întrebat:

cati fani are frati jonas?

14 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

73246746327462389462394649326423984, cred ca te-am lamurit

| itscloudyoutside a răspuns:

Frumos acord.

| Sin a răspuns:

Stai asa ca-i numar acum.

| 인스피릿 a răspuns:

Wow. Dar tu cati ani 'are'? Au destui fani, nu-ti face griji.

| Mjdolhfi a răspuns:

Are fratii jonas? Treci pe la scoala si invata sa scrii.

| Iuly006 a răspuns:

In primul rand fa acordul bine si ca sa-ti raspund la intrebare "fara numar" rolling on the floor

| Anileda a răspuns:

Multi, multi.
Cat o scoala!

| Sinedd a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta?!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Muullltiiiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingbah da esti chiar desteapta sa intrebi catzi fani are o trupalaughingsi mai invata sa scrii baah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratii are fani.are muulti fani.are la faanirolling on the floor. ca ie multi iei acolo la iei. ie sub 50.ie.ca iei jonas ie cunoscuti. ii stie lumea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce`aveti cu fata ca ia ie desteapta. ia stie sa scrie. nu vedeti voi ca jonas chiar are fanirolling on the floor...are jonas mai mult de 2 fani.cred ca jonas are 10 fani.
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da -joe are 21 ani
-kevin are 24 ani
-nick are 19 ani

| InGeRaS_7597 a răspuns:

Cam aproximativ 12000 fani happy sau mai multi ma rog nu poti sa-i numeri laughing