| TeoPT a întrebat:

Cati fani Thomas Anders sau Modern Talking sunt pe aici?big grin

18 răspunsuri:
| TeoPT explică:

Voiam si eu sa stiu cine mai asculta genu asta de muzicawinking

| TeoPT explică:

Ce melodie va plc cel mai mult?
eu as zice: no face no name no numberhappy

| Bacemi a răspuns:

Si eu ascult mereu. Din pacate putini mai stiu ce inseamna muzica.

You're my heart m you're my soul e superba. E greu sa alegi pentru ca toate melodiile sunt superbe. De asta e Modern Talking nemuritoare.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Am fost, in tineretea mea si a lor!

| cornculapte a răspuns:

Mai ascult si Modern Talking. 'No face, no name, no number' e super tare, intr-adevar. Nu pot sa zic ca-s tocmai fan M. Talking, dar ascult mult genul asta de muzica. happy
Ce zici de Bingo Boys - No Communication?

| D-Anna a răspuns:

Hello.Modern Talking.

| MidnightLady a răspuns:

Ascult si eu, pe langa ei si C. C. Catch, Blue System etc. Modern Talking - Diamonds never made a lady.

| oana.. a răspuns:

Eu mai ascult Modern Talking.

| Zambet a răspuns:

Modern Talking love struck

| beyonddarkness a răspuns:

Buna eu sunt o fana Modern Talking si in general o ascultatoare ''fidela'' a muzicii din anii 80 -' 90 happy. Iar de la Thomas Anders imi place enorm melodia ''Independent Girl''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU Modern talking 4ever:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parintii sunt fani, si eu un picbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Me2 :d
Cu mare placere, mai ales in momentele cand ma apuca romantismul:d

| MichaellaJackson a răspuns:

Eu sunt fan Modern Talking big grin

| TheWar a răspuns:

Cea mai tare trupa happy

| florin_7656 a răspuns:

Modern Talking :X:X:X:X:X am toata discografiabig grin

| cristel a răspuns:

Muzica lor nu moare niciodata.Am absolut tot ce se poate cu M. T.(albumele, mix.remix,instrumental toate format flac) si binenteles si Blue System la fel si CC Catch la fel, BBB, Fancy, Sandra...toate flac.Se aud impecabil binenteles daca ai si aparatura buna