| alinmmt a întrebat:

Caut o melodie a lui Adrian Minune cu urmatoarele versuri:" si mai e foarte putin, si acasa am sa vin, sa ne distram impreuna, sa cantam la lumea buna", in melodie spune si numele lui vali vijelie, si a lui bursuc.

Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Lucian_Tudorache_1948 a răspuns:

Macar anul cand se canta melodia trebuie mentionat si daca era Live de la vreo petrecere!

| alinmmt explică:

Melodia nu este live, ci melodie inregistrata in studio. Melodia a fost lansata pe la inceputul anilor 2000