| metal.dream a întrebat:

Caut o melodie din 98 sau asa ceva
e o formatie rock romaneasca
in videoclip erau pe o strada sau un pod si intr-o fabrica impuscau niste ursuleti pe plus
si cantaretu semana cu isus

3 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Cred ca trupa se numea Firma si melodia "La orbire". Imi aduc aminte fiindca intamplator l-am cunoscut pe chitaristul lor si din motivul asta m-au interesat si melodiile. Altfel, daca dai search nu o mai gasesti nicaieri laughing

| Parmalat a răspuns:

Ba o gasesti, scuze tongue

| Parmalat a răspuns:

Lol :)) de fapt e o alta melodie a lor, oricum una din cele doua care se difuzau la tv :D
http://www.youtube.com/watch?v=CPQ93cX1knY&feature=related