| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Caut o melodie, facuta paremise in 2011, in care era o fata si zicea ceva in genul When i look in your eyes you makes me feel La lalalalalalaaa. I`m so lalalala ceva in genul
Stiu ca am gasit`o odata, dar am uitat cum se numeste... Si cred`ca pe fata o chema. ceva cu "Z" chiar nu`mi aduc aminte! Este dance, este romaneasca de`a noastra. big grin PS; nu este Stella Freedom sau alte melodii big grin.

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RoFilmeOnline a răspuns:

Asta parca seamana putin cu ce zici tu http://www.youtube.com/watch?v=LYaK8o1z0SE

1 răspuns: