| D.D. a întrebat:

Caut o melodie insa nu stiu cum se numeste... o canta o ea, este lenta si spre final are un ritm alert acompaniat de mai multe voci, seamana cu o piesa bisericeasca ebraica si aceasta melodie am auzit-o si astazi in emisiunea Happy Hour pe fundal (atunci cand Lorette se uita la poze cu tatal ei, pe un laptop). astept sugestii, va rog...multumesc

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Daca mi-o si fredonezi, sigur stiu despre ce melodie e vorba laughing

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Noktambul sti face misto de alti vad, o incercat si fata sa ceara cum o putut mai bine si din ce detalii si-o amintit asa ca nu te lega de ea, D. D fara mai multe detalii cam greu pentru cineva sa isi dea seama doar daca nu trimiti un email la ei si i intrebi explicit de melodia difuzata si numele acesteia.

| Popcorncubranza a răspuns:

Caut o melodie si nu gasesc, caut o melodie si nu gasesc... Toti TPU-isti sa apeleze la minerolling on the floor