| BauBauMyu a întrebat:

Caut o melodie pe care o canta un cantaret american care seamana cu olly murs si nu stiu cum se numeste.In videoclip este o fata care lucreaza la un bar si un om ii da cu palma peste fund,isi da demisia se angajeaza altundeva, la un magazin cu cd-uri cred si atunci il vede pe cantaret.Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| ILoveWeekends a răspuns:

Nu ca seamana cu olly murs, chiar e olly murs. Melodia se numeste Troublemaker

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voce asemanatoare cu a lui Olly Murs: Adam Levine de la Maroon 5.