| YLLL a întrebat:

Caut o piesa dar nu ştiu multe despre ea. e ceva cu Golden night worried stie cineva cum se numeste? scuzaţi-ma ca nu va dau multe detalii dar nu ştiusadApropo. cei care se uita pe OTV la 100% adevarat a dansat ceva trupa de dans pe piesa asta mai inainte.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura melodie apropiata mi se pare "Golden Eye", de pe soundtrack-ul unui film cu James Bond. Cumva asta e? http://www.youtube.com/watch?v=bkBYVNrjjIs

2 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Nu stiu... cauta pe site-ul otv-ului emisiunea si acolo poate gasesti ceva invitati de azi.

Psihyounger

| YLLL explică:

Daa:X MissPsychoPanda
Thxx>big grin