| Victoria18 a întrebat:

Caut o piesa veche braziliană. In videoclip era o femeie bruneta care canta si stiu ca a murit de cancer de san. Iar in videoclip pe langa ea dansau dansatori costumati de carnaval. Stie careva cum se numeste piesa?

2 răspunsuri:
| Seba2013 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=os7PuH_eU1w
Anca Parghel o stea luminoasa si o femeie puternica cu o energie de urmat.
Asa o sa fiu si eu ca ea, o sa iubesc pana la moarte si cu toata forta mea.
Sa stii ca si acum mi se ridica parul cand o ascult, atinge niste game femeia de te unge la sufletel si para zici ca trezeste natura cu talentul ei nemuritor.
Si sa stii ca nu ai pentru ce, nu trebuie sa ne multumesti sau sa ne dai funda ca oricum nu ne place gratitudinea. Acuma vezi sa nu imi dai funda, ca imi intrerupi lantul de funde pe aceeasi tema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaoma - Lambada (cred ca asta e)