| HrănescPorciCuLingurţa a întrebat:

Caut si eu 2 melodii, cine ma ajuta are funda. 1) E mai noua, si am auzit-o la reclama Orange azi in pauza de la Doi Barbati SI Jumatate sau La Bloc, nu mai sunt sigura pe ProCinema. In orice caz, nici n-o mai tin minte, dar daca o ascult o stiu sigur. In reclama erau niste oameni care PARCA(nu am fost prea atenta, vorbeam la tel. in timpul ala) se trezeau dimineata si aveau un apartament.
2) E o melodie super veche, are 5-6 ani. Iarasi, nu mai tin minte ce zicea, stiu ca era ceva mai grotesc, era cantata de o femeie imbracata in rochie neagra, lunga. Era in continuu difuzata pe vechiul Kiss TV si videoclipul i se termina cu un barbat ce murea sub lumina lunii pline. Videoclipul era unul mai infricosator, daca nu ma insel mai apareau si niste oameni intr-o casa parasita, un barbat si o femeie. Si cea care canta cred ca avea parul brunet. Melodia suna mai mult a blestem, pomenea ceva(DACA NU MA INSEL) de niste pesti si streasina- dar nu era ceva pe care se punea accentul happy.

Dau funda si voturi multe, sunt disperata dupa aceste melodii!

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

1) MGMT-kids
2) nu stiu

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

MGMT-kids
asta e prima

| HrănescPorciCuLingurţa explică:

@blabla- Mersi foarte mult! Inca o mai caut pe a doua...incerc s-o gasesc de secole.