| anonim_4396 a întrebat:

Caut si eu o melodie mai veche, manea, de-a lui Adrian Copilul Minune!
Versurile sunt cam asa: Banii, banii nu au suflet sa-ti dea iubire, Banii, banii nu vor fii la greu langa tine! Va rog frumos sa imi ziceti daca stiti cum se numeste, eventual un link de download!
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Poti sa scrii pe google cateva cuvinte din vers, sunt sigura ca o sa gasestiwinking.
PStonguee aici nu (prea) sunt manelisti.

| mandy3 a răspuns:

laughing ok.iti zic pe.scurtlaughing Du-te pe un site de manele. daca e cineva de aici manelar ca tine.vei obtine ceva.succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adrian Copilul Minune & Tiger ONE - Banii Banii