| ceaopa a întrebat:

Caut si eu pe cineva care se pricepe la un sait de radio, il am facut da nu stiu sal personalizez cine se pricepe va rog frumos.http://radioformy.ucoz.com acesta e.

1 răspuns:
| CybeRAthlete a răspuns:

Zici ca e facut in perioada de inceput a internetului... cauta un template frumos pe internet, free evident, urcal pe un host care iti ofera detoate si moca gen home.ro... faci o prescurtare de adresa la el gen dot.tk si ai ceva frumos. parerea mea sincera este sa renunti la incercarea care ai facut-o acolo daca vrei sa crezi radioul serios.
bafta