| maya_1792 a întrebat:

Ce actor preferat aveti, dar cantareti si de ce? Miar placea sa aud si alte pareri din tara.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Keanu Reeves, Mel Gibson, Clint Eastwood si Richard Gere sunt favoritii mei. La categoria actrite in top sunt Penelope Cruz, Hillary Duff, Julia Roberts, Jessica Alba si Sandra Bullock.

La cantareti : Mark Anthony, Ricky Martin, Avril Lavigne, Kelly Clarkson

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Allison Mack

| katty_6203 a răspuns:

Keanu Reeves, Steven Seagal

| Alina a răspuns:

Imi place mult Christina Aguilera pentru. ca are o voce foarte buna.Si actor... Kate Winslet.

| Barbie a răspuns:

Actori : T. I., Vin Diesel, Jay Hernandez
Cantareti : T. I., Lil' Wayne, Nicki Minaj, Sean Paul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Alfonso Herrera:X. e frumuselday dreaming.

| Roxata a răspuns:

[Suceava]hmm.pai actorii preferati sunt Johnny Depp(are fler si e şarmant) si Hillary Duff(imi place ca in fiecare film in care joaca stie sa abordeze emotia perfecta). Iar cantareti:Hilarry Duff, Backstreet boys, Linkin Park, Evanescence, Good Charlotte, Lindsay Lohan.(imi plac ritmurile pe care le abordeaza, dar si versurile melodiilor).

| banzicarul a răspuns:

Dolf Lundgreen

| lotus a răspuns:

Michael Jackson fiindca e ideal! de curand Grace Jones fiindca e intruchiparea puterii, Dolf Lundgreen pentru ca e intruchiparea masculinitatii.