| Del1 a întrebat:

Ce album preferati?

Nu tineti cont de an:
1.Scapat de sub control/DOC sau Inspectie Tehnica Periodica/Deliric1
2.Usile vol.1/Specii sau Temnita Luminii/Sisu Tudor
3.Cuvintecevindeca/Cedry2k sau Cel care uraste/Cheloo
4. Locul Potrivit/Guess Who sau Ramanem prieteni/Spike
5.Reactii Adverse (CD 1 + CD 2)/Carbon sau Tot ce e bun trebuie sa dispara/Parazitii
6. Dragoste sau frica/Haarp Cord sau Dificultati Tehnice/C. T. C.(DOC, Deliric, VD, Dj Paul)
7. Volumu' la Maxim...Ilian/Maximilian sau Contra Curentului/Pacha Man
8.Tot noi difuzam/Vremtot sau Anticriss/Criss Blaziny
9.Tot mai sus/Guess Who sau Noul album a lui DOC care va fi lansat in Septembrie (nu stiu cum se cheama)

2 răspunsuri:
| ionukutza a răspuns:

A l 9 lea cai cel mai frumos plzz fundita

| SeBogdan a răspuns:

1. ITP
2. nu stiu
3. Cuvintecevindeca
4. Ramanem prieteni
5. Reactii adverse
6. N-am ascultat inca Dificultati Tehnice dar cred ca asta ar fi
7. nu stiu
8. nu stiu
9. clar nu gues who.DOC for the win
funda?