| anonim_4396 a întrebat:

Ce artist iti place din muzica HH?

www.leko.do.am

3 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Daca ar fi sa aleg unul singur, roman, optez pentru Raku

| MiyakoSaki a răspuns:

Eu nu am treaba cu acest stil de muzica, nu a-si schimba nimic la el, nu am un artist preferat si nu ascult HH, eu sunt ROCKARITA ascult rock, cant rock,"dansez" pe rock, iubesc ROCKUL.

| Єℓy a răspuns:

Clar e o lista destul de luna. Parazitii, Ombladon, Spike, Cedry2k, Guess Who, Grasu xxl, Shoby, Nane, Bug mafia, Lil wayne, Snoop Dog, Eminem, Ice cube, Nosferatu, Arssura, DaOne, Codu penal, Cabron, L. T. L, Upceak, Mitza, Maximilian, Vescan, Tranda, Mecena, Missy Elliot, Nimeni Altu, Bitza, Skizzo Skillz, Karie, Camuflaj, Cumicu, Loyal, Vescan, Cheloo, 6ase 6ase si multi da multi alti