| AvalohAlyn a întrebat:

Ce colinde va plac si ce colindatori ascultati?

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn explică:

Sa raspund si eu la propria intrebare, imi plac in general colindele cantate de Stefan Hrusca care cred eu ca sunt superbe, cel mai mare colindator fiind si cele de Ghita Munteanu. Dar ascult si alte colinde.

| pwp a răspuns:

Imi plac colindele cantate de fuegolove struck

| Nicolelenaa a răspuns:

Iata vin colindatorii
Deschide usa crestine
Vis de iarna
O, ce veste minunata

Si multe altele.

Cantareata mea preferata de colinde este Andra :*
http://www.youtube.com/watch?v=dmYyqV81iRg

| A_7901 a răspuns:

Orice colinde.

| Stilskin a răspuns:

Salut! Eu de obicei ascult praznic luminos. Nu pare la nume cine stie ce dar e foarte frumoasa. Cauta pe Google!

| Kolp a răspuns:

Bună!

Eu personal îl ascult pe Ştefan Hruşca:,, Oda părinţilor" fiinf preferata mea. Ţi l-aş recomanda cu toată inima.

Baftă!

| Geo_9095 a răspuns:

Cel mai frumos colind este Cerul si pamantul, dar si alte colinde cum ar fi O ce veste minunata, Aseara pe-nserate, La Vihlaeem colo-n joc, Sus la poarta raiului, Deschide usa crestine si multe altelelove struck Funda? Te Rog!