| XatomisX a întrebat:

Ce concerte se mai tin in vara anului 2013? doar concerte rock ma int

2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Acuma concerte nu stiu,dar vor fi festivalurile Rock The City, OST fest si B'estfest la Bucuresti,prin iunie-iulie, ARTmania la Sibiu, prin august, si Peninsula la Targu Mures, tot prin august. Dar nu s-a confirmat nicio trupa inca. Sunt zvonuri cum ca prin iunie ar veni DT, unii zic ca probabil la OST. E prea devreme inca, mai asteapta si tu putin.

| BlkDrmm a răspuns:

Stiu ca vin cei de la Rammstein pe 28 iulie, la Romexpo..probabil celelalte concerte se vor anunta cu cateva luni inainte thinking