| BeWithMe a întrebat:

Ce credeti despre clipul piesei Morena?
http://www.youtube.com/watch?v=bt4ixiUteNM

Răspuns Câştigător
| ToXicLoVe_2598 a răspuns:

Important e ca toti gasesc ceva de iubit sau de urat in el. Ce nu inteleg eu e de ce urasc romanii atat de mult faptul ca e filmat intr-un restaurant romanesc si oamenii din el sunt romani, normali. Nu extrem de frumosi, nu top modele nu actori de hollywood. Oare se urasc romanii atat de mult pe ei si tara lor incat nu suporta sa se vada la TV asa cum sunt in realitate? Vreti sa vedeti in clipuri numai americani si zgarie nori? Cu asta v-ati obisnuit de la Mall la cinema? Romania si oamenii normali sunt cei pe care ii vedeti in clip. Tocmai contrastul dintre ei si Antonia e baza clipului. Nu poate decat sa ma bucure controversa pe care a starnit-o acest clip. Sa invatam sa ne iertam si sa ne iubim pe noi asa cum suntem ca sa putem merge mai departe.

4 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Frumoasa melodia dar mie mi se pare un pic vulgar.Defapt toate melodiile house mi se par vulgare(ma refer la clip)In fiecare se vede cate o fata jumate goala.Mie imi place sa ma imbrac mai cu fuste mini sau feminin dar ar trebui macar o fusta mini pe ele nu in intim:/Cu costumul ei e bine sa te duci la strand nu sa faci un clip videolaughing. Asta se intampla in multe melodii, si se strumentalizeaza corpul feminin pentru mai multe viziuni.Cum am zis nu trebuie sa fie acoperite pana in gat dar nu in sutien si intim. Ajunge sa o vedem pe Inna cand se duce in alte tari cum apare pe scena cateodata. Jumatate goala! Uite-te la commurile clipului! Toti strainii in loc sa zica ce melodie misto zic: ce misto e tipa.

| Dollicious a răspuns:

Un clip reusit, il stiu de aproape un an...imi aduce aminte de vremurile de atunci...:-

| ella_9396 a răspuns:

Una buna...:X

| emy00 a răspuns:

Vechi dar f dragut