| anonim_4396 a întrebat:

ce parerea aveti de clipul asta?
http://www.youtube.com/watch?v=Bms43V4_g4E
credeti ca a fost cu intentie?

7 răspunsuri:
| CatGirl a răspuns:

Nu cred ca ar conta gestul asta foarte mult. Mie una nu mi se pare asa vulgar.Totusi,e un show... ei sunt vedetele, ei fac admosfera! Rullz Adam Lambert! love struck

| GnnAndra a răspuns:

Nu cred ca a fost rea intentie.si nici o greseala. Cred ca facea parte din show happy. Adica poate asa era coregrafia.

| xSoaked a răspuns:

De ce gasesc eu tocmai intrebarile interesante asa de tarziu? whatever, am vazut slow ride interpretata de Adam si Allison la toate concertele posibile (pe yt duuuh! si ceva de genu este mereu. concluzie? este coregrafia. nu iti face griji, Adam e gay laughing dar ce-i cu atatea intrebari Adison? thinking laughing

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Cred ca a fost o simpla greseala

| cristiana_4483 a răspuns:

Nu

| Jack_5106 a răspuns:

Nu cred ca a fost cu intentie, o greseala nevinovata de care cu siguranta s-au amuzat.

| Onitzz a răspuns:

Nu cred. s-au lasat dusi de valhee hee