| razvy_4334 a întrebat:

Ce fel de melodi asculti?

Răspuns Câştigător
| Claudita_2525 a răspuns:

Razvy, melodiile pe care le ascult sunt : Lady Gaga alehandro, Ryhanah rude boy... etc. Eu ascult genul de melodii mai rock dar si unele de stilul Lady Gaga. Astea sunt melodiile pe care le ascult si ce gen de melodii ascult. Sper ca te-am ajutat. fundita te rog!

12 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Buna!
ROCK:))
Heavy Metal, grounge, Glam Rock, Pop-rock(mai putin).
Nu chestii contra-facute din ziua de azi.Muzica buna este cea din anii 80'-90' nu gunoaiele scoase pe banda rulanta din calculator din ziua de azi:-j
Keep real music alive!
Bye, bye
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Andruza a răspuns:

Orice în afară de manele și populară.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Fiecare asculta ce-i place si cel face sa se simta bine totul pentru a îsi creia o buna dispozitie. Eu ascult orice melodie in afara de manele.

| Whatthehell66 a răspuns:

Rock, pop-rock, dance (uneori) etc. adica. aproape orice in afara de MANELE si POPULARA! tongue

Tu ce fel de melodii asculti?happy

pup.:*

| RockLover94 a răspuns:

Categoric ROCKhappy
Ascult si alte genuri dar mai rar si NU manele si popularalaughing

| xMoonlight a răspuns:

Buna! Cu ce te ajuta daca raspund? Pa pa

| AxxFarer a răspuns:

Pai mie imi plac melodiile:Bumpy Ride-Mohombi, Justin Bieber, Lady Gaga, Lele-Muzica in sange(singura melodie din categoria manele) etc.

| Nirvana a răspuns:

Folk.

| alexandru999 a răspuns:

Pop, dance, rock, hip hop, heavy metal

| ELAndrei a răspuns:

Pai in primul rand Electro apoi rock dance hip hop rap

| puf1992 a răspuns:

Orice meloodiiwinking
Avril Lavigne.
Lady Gaga>
David Guetta
Skillet
Rammstein
Puya
Rihanna!
Pink
Paula seling.
Miley Cyrus
Inna... Iyaz
James Blunt Florida.
Ke$ha:
Alexandra Stan Edward maya. Deepcentral
Britney Spears Beyonce... adam lambert... 3oh3
Blaxi girls Chris Brown Eminem

si mai sunthappy
Ascult si manele dar la chefuri :*happy
Populare mai incetlaughing

| Claudita_2525 a răspuns:

Eu ascul orice in afara de manele si populara.Nu o sa le ascult pe astea manele si populara in viata mea, dar fiecare are preferintele lui.