| djcioko a întrebat:

Ai vrea sa inregistrezi muzica pe care o asculti la radio, DOAR anumite melodi?

Răspuns Câştigător
| alexam a răspuns:

OOO! Cand eram in clasa a 7-a inregistram dedicatiile muzicale, ce stii tu! Copile nebune ce eram, era fain! Cred ca mai am vreo 2 casete de pe atunci... laughing Mai exista acum emisiuni de genul acela? Se pare ca nu prea mai ascult radio... Mai apoi, Imi placea Andrei Gheorghe, Razvan Exarhu, erau f. ca lumea pe atunci... chiar si emisiunile Dr. Cristian Andrei erau chiar bune!

3 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.happy Am facut asta deja.happy

| DenissaDeea a răspuns:

Da, de foarte multe ori am vrut sa inregistrez anumite melodii! unele din melodii le am inregistrat de pe net, unele melodii nu le am gasit pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as vrea chiar potsmug screamer radio 4.3winking toate posturile de radio din lume si multe alte setariwinking inregistrez pana imi cade netu sau ma lasa memorialaughing