| mariutzanicolaescu a întrebat:

Ce filme vau impresionat?

11 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Moulin Rouge!
Plang ca un bebelus de fiecare data cand il vad.

Si filmul The Hour...Nicole,Meryl si Julianne sunt extraordinare in film.

NOname
| NOname a răspuns:

"2012" merita vazut.

| IrinaAndreea a răspuns:

Gone with the Wind
Black Beauty
If Only
Love Story

| Gandhi a răspuns:

The notebook, The Shawshank Redemption & Hachiko A Dog Story.
Ti le recomand.Sunt geniale!

| adriangabor92 a răspuns:

Salt, Knight and Day

| Grimalkin a răspuns:

> Love me if you dare (Jeux d'enfants) - e frantuzesc, deci nu te speria ca nu se vorbeste engleza. Oricum il gasesti online, subtitrat. Sfarsitul face tot filmul (si nu, nu e fericit big grin)
> Secret Life of Bees (povestea filmului e superbaa)
>The Pianist
>Sweet November
>My Sister's Keeper
>Hounddog
>I am Sam (absolut fabulos, ti se rupe sufletul)
>The Curious Case of Benjamin Button
>If Only (alt film cu final tragic)
>The Last Gift
> My Girl
>Remember Me
>Dear John.
> Push
Astea sunt doar cateva.

| Quiss a răspuns:

Blood diamond
Pearl Harbor
Life as a house
Gone with the wind
The pursuit of happiness
Braveheart
Les chorists [e frantuzesc]
Eight below
August Rush
Facing the giants [filmul in mare nu e cine stie ce, dar are cateva faze mai mult decat impresionante]
Little big soldier
Awake
The road

| Dorian_3315 a răspuns:

>Dorian Gray merita vazutwinking

| pauladrian a răspuns:

Multe... 2012, Caminul ororilor, Visul alb, Pianistul, sunt doar cateva dintre ele.

| smiley11231 a răspuns:

My sister's keeper... imi curgea cate o lacrima la momente mai impresionante si nici nu imi dadeam seama laughing la sfarsitul filmului numai am realizat cat de rosii imi erau ochii si nu imi dadeam seama de ce suspinam laughing. dar filmul. mi-a schimbat parerea mea despre viata. si sensul vieztii...

| Ad3_4951 a răspuns:

Remember me, the box si baiatul cu pijamale dungate sunt super