| SkizoMetal a întrebat:

Ce gen muzical ascultaţi? (ex. rock, metal, comercială, rap, etc)

41 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Muzica desteapta si evoluata, mai mult metal, rap underground si post-rock.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumnezău a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Am specificat ce ascult mai mult.Ascult si clasica,facand parte din categoria muzicii ce necesita un anume nivle s-o intelegi, imi plac mult Bach, Apocalyptica, Saltillo, Grieg si Havasi.

Răspuns utilizator avertizat
| LastChance a răspuns:

Metal-în special thrash, progressive death metal, melodic death metal, symphonic black metal, blackened death metal, depressive-suicidal black metal.

| Woodenpints91 a răspuns:

Rock/Metal,în principal.

| CautNume a răspuns:

Rock.

| thegatekeeper a răspuns:

Rock si metal (thrash, heavy, glam, melodic death, black si folk, in mare parte).

| RockNbeer a răspuns:

Se vede in playlist-ul tau ca asculti numa trash-uri laughing

| RockNbeer a răspuns:

Nu ma pot abitine sa nu comentez cand vad asa mari ascultatori de "trash"
bine macar ca esti sincer si recunosti ca asculti numai gunoaie laughing

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Metal/Rock

| Prunela a răspuns:

Rock(de orice fel in afara de death si black) dar prefer clasicii (metallica, nirvana, queen, pink floyd)
si blues mai rar

| тєqυιℓα a răspuns:

Rock,rap,grime,r'n'b
House e o prostie! Pentru prosti!

| SkizoMetal explică (pentru тєqυιℓα):

Ce revoltat eşti. Aşa potsă zic şi eu că muzica aia comercială e pentru proşti.

| тєqυιℓα a răspuns (pentru SkizoMetal):

Revoltata*
care muzica comerciala? nu ascult asa ceva, hai pa

| SkizoMetal explică (pentru тєqυιℓα):

Scuze, revoltată*. Nici eu nu ascult aşa ceva deci fară "hai pa". Şi în caz că nu ai observat eşti la întrebarea mea.winking

| тєqυιℓα a răspuns (pentru SkizoMetal):

Bun,da'de ce te certi cu ceilalti useri?

| SkizoMetal explică (pentru тєqυιℓα):

Nu mă cert. Era doar o afirmaţie şi tu ai sărit cu "hai pa". happy

| тєqυιℓα a răspuns (pentru SkizoMetal):

Aha.Pai si daca nu mai am chef sa vorbesc cu tine? Care-i problema?

| SkizoMetal explică (pentru тєqυιℓα):

Păi atunci de ce naiba ai mai continuat conversaţia?! Copil idiot.

| тєqυιℓα a răspuns (pentru SkizoMetal):

Auzi ma, tu n-ai ce face decat sa comentezi de toata lumea pe TPU? Idioata e ma.ta ca nu te-a avortat, oligofrenule

| SkizoMetal explică (pentru тєqυιℓα):

Sunt fată. Şi te rog frumos să mă scuteşti. Am terminat conversaţia.

| Dana9715 a răspuns:

Clasica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock si metal! \m/

| SkizoMetal explică (pentru anonim_4396):

Bravo, dude! \m/

Răspuns utilizator avertizat
| Indestructible a răspuns:

Rock și câteva subgenuri.

| Differentx13 a răspuns:

Rock, metal, punk, goth, etc happy.

Răspuns utilizator avertizat
| SymphonyOfDestruction a răspuns:

In momentu asta ascult ceva mai melancolic : http://www.youtube.com/watch?v=fBjZJ4-vAeY

Răspuns utilizator avertizat
| Giuvaer a răspuns:

Eu ascult orice..de la rap underground,jazz, disco, experimentale, folclor underground, disco. orice suna bine.

| RedHots a răspuns:

Rock, Metal, Punk Rock, House, Clasica si anumite melodii comerciale.

| Chimie a răspuns:

Rap.

| Nixs a răspuns:

Rock, dance, hip-hop si dubstep

| SilentByTheNight a răspuns:

Eu ascult Rock (Alternative,classic,hard,trash metal,goth, Nu-Metal... cu exceptia celor care le gasesc mai mult un tipat :-s ), Punk, Punk-Rock, Pop, Pop-Rock si imi plac cobinatiile de Rap cu Rock :X

| GicAx3mMetal a răspuns:

Muzica unde iti trebuie minte ca sa intelegi pe deplin sensul lyrics'urilor, gen Melodic Death Metalu' / Death Metalu', iar pe langa acestea se alatura Heavy Metalu', Tharash Metalu', Groove Metalu', Power Metalu' si Black Metalu' ( mai putin )

| Sok a răspuns:

Rap

| ParadoxElly a răspuns:

Rock. PoP si Dupstep.

| Titu_Ady_1993 a răspuns:

Dance.Corina-a ta