| Tchami a întrebat:

Ce genuri de muzica va plac?happy

Răspuns Câştigător
60 răspunsuri:
| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Thrash metal, hard rock, heavy metal, balade, rock clasic etc

| Summoning a răspuns:

Metal si rock dar cu ce te incalzeste pe tine ce ascult eu?

| Innnaa a răspuns:

Rock, dance poate si hip-hop.

| LiliJB a răspuns:

Salut! Mie imi place muzica pop:
pleca
a ta
minim doi
kboom
altcineva
burning love
prima oara
etc...

| Tchami explică:

Se pare ca genul dominant este : Rock'ul si Metal'ul happy!

| SomeRandomDude a răspuns:

Rap(PARAZITII),Hip hop, cateodata si popthinking si la fel cateodata si rockhappy

| Giuvaer a răspuns:

Eu ascult orice suna bine. daca imi place cum suna o piesa o ascult fie ea rap,house, tiganeasca, experimentala, electronica, jazz sau ce mai e...
dar in general ascult underground.

Răspuns utilizator avertizat
| splitt a răspuns:

Nu e rock si metal in 80 % din membrii TPU, rockeri si metalisti vor sari ca arsi sa raspunda ce asculta ei

| PufuLeTz1 a răspuns:

Imi plac toate in afara de manele. Dami funda

| 2PacKilluminati a răspuns:

Rap & Hip hop pentru ca iti transmite un mesaj la fiecare melodie..cat despre artisti, BUG Mafia, Parazitii, 2Pac.

| Concept a răspuns:

Psychedelic Trance (Astral Projection). In special albumele In the Mix, Trust in Trance 3, Amen si Another Worldwinking.

| Baschetbalistul_Cosmin_1995 a răspuns:

Rap,hip-hop

| luanaaaaaa a răspuns:

Buna, sincer imi plac toate genurile mai putin manelele. In special pop, rock, dance, etc numai manele nu.

| AndreLoves1D a răspuns:

Toate stilurile cu exceptia manelelor, popularei si cantece de copii (serios, cine mai asculta asa ceva laughing? )
Dar cel mai mult pop si rock si stilurile cantate de One Direction (pop si altele laughing )

| miraculosoana88 a răspuns:

Eu ascult Pop si Dance!

| Anddiy a răspuns:

Pop happy

| BelivE a răspuns:

Trance,Dubstep,Rap,Pop