| Ioanandrea a întrebat:

Ce inseamna "P.o.h.u.i."?laughing(inna feat carlas dreams)

Răspuns Câştigător
| iccecrim a răspuns:

In republica Moldova, eu traiesc aici, pohui este ceva de genul: mie mii totuna de tine, de tot'' deci este indiferenta noastra fata de ceva, de viata, de tot... este luata de la rusi, in limba rusa este ПОХУЙ laughing) FUNDA? HAI PLS TIAM SCRIS CEL MAI MULT :p

3 răspunsuri:
| doinitsaandronic a răspuns:

Adica imi este tot una, dar nu e ine sa o folosesti ca este o injuratura

| iccecrim a răspuns:

Hey mersi de fundă, frumoaso!

| AQWreve a răspuns:

Buna.P.O.H.U.I=este o injuratura folosita in Republica Moldova preluata de rusii. Funda?:d