| 00alexandru a întrebat:

Ce manea este făcută după melodia "A S H - mosaique"?( https://youtu.be/xdmktWgZPn8 ) - între minutele 2.23 si 2.45

1 răspuns:
| Sintetick a răspuns:

Ce este Good2Play?

Good2Play este primul server pe care comunitatea Good2Play urmează să-l deschidă, un server pe care sunt așteptați jucătorii pentru o experiență nouă, unică. Datorită numeroaselor update-uri pe care noi le-am pregătit. Dorim în continuare să vă surprindem cu updateuri inedite, cum ar fi: un nou sistem de quest, sistem de barbut și jocuri de noroc, joburi noi, sistem de progress bar-uri și altele.

Când va avea loc deschiderea?

Deschiderea va avea loc Duminica, 25 iunie 2017, la ora 20:00.
Adresa serverului este: rpg.good2play.ro.
Adresa siteului este: www.good2play.ro/forum

Staff

Echipa administrativă va fi formată din:

- 3 admini deja alesi

Owner: Sintetick & Vlad & Tukson
Manager RPG: Leonard
Admin RPG: MrAndyAdv & Denis
Helper RPG: Jok

Adminii și helperii acceptați în urma aplicațiilor ce vor fi deschise pe 10 iulie 2017 pentru Good2Play.
Liderii vor fi aleși pe baza aplicațiilor care vor fi deschise de fiecare dată incepand din data de 5 iulie 2017.
Te asteptăm si pe tine pe server-ul nostru ( rpg.good2play.ro), pe data de 25.06. 2017. Te mai așteptăm si cu un cont pe forum ( www.good2play.ro/forum ).