| FackingJungle a întrebat:

Ce melodi stiti pentru chitara (vreau acordurile) numai chitara daca se poate si fara baree(sau cum se scrie) ok.

Răspuns Câştigător
| Soldieroffortune a răspuns:

Incearca folkuri romanesti, sau cantece stundentesti.
De exemplu, daca stii, Visul(cauta pe Google), are C, Am, Fm, G.Aceleasi acorduri merg si la copilita fara minte.
Sau, daca iti plac melodiile straine, cauta pe http://www.ultimate-guitar.com/.

1 răspuns:
| stefy_1653 a răspuns:

Un prieten de al meu are chitara.si stiu ca el canta melodii de la jhonas brothers sau backstreet boys.:*