| Gheorghitza a întrebat:

Ce melodie are Connect-r noua, o tot da pe la radio (Kiss fm, Pro fm) canta cu o fata cred, nu o gasesc deloc pe net, stie cineva cum se numeste?

8 răspunsuri:
| ShoriceL43 a răspuns:

Ring the alarm
Love you

| cristinna0918 a răspuns:

Ring the alarm, take it slow, Rollin'(imnul profm)

| Schrotter54321 a răspuns:

Ring the allarm
sau Champion
funda?big grin

| Liiicsa a răspuns:

Ring The Alarm?

| Gheorghitza explică:

Nu e niciuna din cele care le ati postat, apropo idna champion o canta matteo nu connect-r, mai incercatihappy

| Toma_Alina_1991 a răspuns:

Poate zici de matteo-andale. Si eu am cautat ca tine pe net in speranta ca gasesc ceva dar chiar in acel moment a bagat melodia pe kiss si a zis cine o canta si cum se numeste.