| amaadina a întrebat:

Ce melodie va place cel mai mult de la B. U. G. Mafia?big grin

12 răspunsuri:
| MM a răspuns:

'Romaneste'. Si videoclipul de la melodia asta imi place foarte mult.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

B. U. G - Cu talpile arse.big grin
Dar imi place numai partea fetei laughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

Viata noastra happy

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Cu talpile arse... e super:X

| arysa a răspuns:

"Cu talpile arse" si "Viata noastra" sunt singurele melodii care-mi plac.

| pypa007 a răspuns:

gherila POEZIE DE STRADA Viata Noastra anturajul

| nellyneliana a răspuns:

Cu talpile arse... big grin

| M.G.R a răspuns:

Poezie de strada, Romaneste, Romania, Lacrimi, delicvent la 15 ani, inc`o zi inc`o poveste

| Georgiana2905 a răspuns:

Cu talpile arse.
Sunt multe piesele care imi plac de la ei. Trebuie sa recunosc ca pe langa ascultat ador sa le si dansez.

| I.Love.Football a răspuns:

Un 2 si trei de 0 (feat Villy)... pentru mine asta a ramas cea mai buna big grin

| Letytzy@ a răspuns:

Cu talpile arselove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bug mafia cu talpile arse