| ThinkPinkBb a întrebat:

Ce melodie va place mai mult(chiar daca sunt vechi) dintre:
1)Pops-Nu din prima seara
2)Anda Adam-Ajutor
3)Andreea Balan-Prinde-ma Aprinde-ma
?

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Sincera sa fiu toate sunt frumoase! imi plac melodiile astea si imi pare rau ca artistii nu prea mai scot piese in limba romana, mai mult in engleza dar asta e!

8 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Anda Adam-Ajutor mi se pare cea mai frumoasa dintre cele 3 pe care le-ai spus. O ascult si acum:X`!

| sunset a răspuns:

Sincer nici una.
Dar dintre astea, imi place un pic 1)Pops-Nu din prima seara (subiectul piesei, imi place mai mult).
Numai bine!

| BBAlyss a răspuns:

Anda Adam-Ajutor
Deoarece stiu ca in acel videoclip care este destul de vechi, Anda purta o geaca foarte scurta, care era la moda pe atunci. Mie mi-a placut foarte mult acea geaca, deci m-am dus in piata si mi-am cumparat o geaca cam la fel.Ma consideram o Anda Adam junior laughing cu geaca aceea pe mine

| Wihaela a răspuns:

Andreea balan prinde-ma aprinde-ma

| Loveisin a răspuns:

Anda Adam - Ajutor
Funda?

| secret96 a răspuns:

Mie imi plac toate 3 :X
nu pot sa aleg...
u? :*

| Ingerash a răspuns:

Mie imi place mult melodia -Prinde-ma Aprinde-ma-a andreei balan

| ThinkPinkBb explică:

Si mie imi plac toate... vroiam sa aflu despre voiwinking