| A_7153 a întrebat:

Ce melodii frumoase de dragoste cunoasteti? am momente cand sunt foarte deprimata si dupa cum stiti o muzica buna. te ajuta sa treci peste...

4 răspunsuri:
| i.love.me a răspuns:

Asculta plain white t's ...toate mel sunt superbe... le ascult mereuhappy

| diana_6086 a răspuns:

Mariah carey-bye bye, laura pausini-i need love, wham!-last christmas, natalia barbu- suflet gol, natasha bedingfield-i bruise easily, leona lewis-happy...si mai incearca si KMC-i feel so fine happy