| anda_2120 a întrebat:

Ce melodii va plac mie titanic asia inima mea avryl lavigne girlfriend
(what) (what)

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Mai multe,n-am timp sa le insir pe toate aici,insa in general,rock,pop britanic,rap bun,clasice si Bob Marley. Pink Floyd,Nirvana,Rammstein,Led Zeppelin,Deep Purple,Avenged Sevenfold,Queen,Sonata Arctica,Sepultura,Coldplay,Oasis,Tupac,Truda,Vama Veche,Soundgarden,My Chemical Romance,Megadeth,Metallica,Slayer, Manowar, GNR.Trupele astea in general la care se mai adauga niste melodii de la alte trupe.Pace!

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Asa,si ce? Te mandresti ca asculti cantaretii astia comerciali? Esti doar un copil de 9 ani care e fericit ca si-a gasit in sfarsit cateva melodii carora le stie numele rolling eyes...Whatever...Ascult diverse.mai mult rock, da in fine. Ciao!

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Oau, ai 11 anilaughing...Foarte maturalaughing.Nu ma iau de kinderi, deci ai scapat.Pa.

| Anndi98 a răspuns:

Foarte multe : My love; Fool again - West life, Beautiful soul, body language, it`s over si altele - Jesse McCartney, you are not alone; thriler, they don`t care about us si altele - Michael Jackson, 21 Guns, american idiot, boulervard of broken dreams etc - Green Days si multe altele tongue, Scorpions laughing - send me an angel, you an i, wind of change happy

| anda_2120 explică:

Daca vrei sa stii am 11 rockstar si eu nici nu tiam cerut sa raspunzi tu la intrebarea asta nu eu team obligat

| anda_2120 explică:

Ce inseamna kinderi?