| Georgyana98 a întrebat:

Ce muzica va place cel mai mult va plac de la nightcore si inna
funda pentru cele mai frumoasewinking

Răspuns Câştigător
| EllenaStefania a răspuns:

Inna- sun is up
Inna-deja vu
Inna-hot
Inna-love
Inna-minutes(parca sau 10 minutesbig grin)
iar de la Nightcore:
-dam dadi doo
-take me
Cam atatea stiu big grin

3 răspunsuri:
| Alinutzaa95 a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac : De la Nightcore - Another Night si Nightcore - Take me si de la Inna - No Limit, Inna - senorita si acum ca vine craciunul imi place sa ascult Inna - I Need You for Christmas si mai sunt multe.

| ladybug11 a răspuns:

Nightcore nu prea ascult,
dar de la Inna imi plac mai multe : Good morning, I need you for Christmas, Love, Suddently... si Goodbye e frumoasa, dar trista sad

Funda?batting eyelashes