| TeoPT a întrebat:

Ce părere aveți?
http://www.youtube.com/watch?v=bg92QpjRcJk

4 răspunsuri:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Frate, nu ar trebui sa mai pui intebari din astea, pentru ca orice rocker, care e chiar rocker si se respecta stie Metallica pe de rost, ca noi.Nu stiu, pune ceva ce ai descoperit recent si vrei sa aflii parerea celorlalti despre melodie, cum ar fi asta:http://www.youtube.com/watch?v=rUKzQLrdo1A&feature=related, ce parere ai tu despre asta?/Cat despre genialitatea pe care ai postat-o orice rocker care indeplineste criteriile care ti le-am spus mai sus nu va spune e foarte tare melodie ci"Aceeasi parere pe care o am despre toate melodiile si trupa Metallica, pur si simplu magnifici, una dinter cele mai tari, daca nu, cea mai tare, trupa thrash."Sau ceva de genul asta.Iar exact asta e si parerea mea.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Hmm...melodia este foarte buna totusi nu cred ca se claseaza nici macar pe locul 10 din Super Mega Magnificul Top Metallica al meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia e la fel ca tine. Te ador, tipule love struck.

| andru2000 a răspuns:

E foarte tare melodia :X:X:X:X