| TeoPT a întrebat:

Ce părere aveți? (în speranța că știați deja melodia...)
http://www.youtube.com/watch?v=WZMraAGlpwc

9 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Este o melodie superbă, îmi place mai ales partea când zice : „The phantom of the opera is there", este foarte pătrunzătoare.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Melodia e superba! Pacat ca s-au despartit. Eu ii adoram! Nightwish nu va mai fi la fel si nici Tarja, cantand solo :
http://www.youtube.com/watch?v=jxod9jF9c-s

| EnterSandman a răspuns:

Nu-mi place Nightwish, nu-mi place symphonyc metal in special laughing

| DarQueen a răspuns:

Tarja...:X Pur și simplu sublim. Păcat că Nightwish este în halul în care este laughing

| LadyInBlack a răspuns:

E hipnotizanta. :X O ador, te lasa fara cuvinte. Tarja completa perfect Nightwish...pacat ca nu mai e trupa ce a fost odata.
ps: Asta a "cantat-o" (tipat mai mult) Narcis ala. I don't want to see Eu eram ceva gen : O.O wtf?! straight face

| Sophie90 a răspuns:

"Fantoma de la opera" e super

| acarata a răspuns:

Haide, cine nu stie melodia asta?
Apropo e superba. Si cum a zis si LadyInBlack e intr-adevar hipnotizanta. Sublim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toată lumea cred că o știe.
Știi deja părerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere am...n-am! N-am o parere! Lasa-ma sa ascult si sa lacrimez de uimire...