| Bogdan_George_1995 a întrebat:

Ce parere averi despre acest sistem? As dorii va rog un video cu testatra lor. Dau funda!
http://m.emag.ro/......D5NRJBBBM/

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

Alta teroare zgomotoasa 5.1. In primul rand cu ce te-ar ajuta un test video cand tu vei auzi la sursa ta actuala? E ilogic. In al doilea rand, toate sistemele astea cu multe boxulete sunt o tampenie (mai ales la preturi modice).

Mai degraba un 2.1 daca vrei neaparat sa huruie un SW sau si mai bine un 2.0 daca vrei sa cante.

Specifica buget, sursa de sunet si intrebuintare daca vrei recomandari.