| DeadMemories a întrebat:

Ce parere aveti de cei de la Red Hot Chili Peppers?
http://www.youtube.com/watch?v=RtBbinpK5XI

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Plictisitori, banali, neinteresanti

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Mie imi plac multe melodii de la ei.

| bloodyhell a răspuns:

Nu-mi plac.

| wforweirdo a răspuns:

Ascult foarte, foarte rar. Gen, de câteva ori pe an. Nu sunt pe gustul meu, nu m-au atras niciodată, dar nu pot să spun că am ceva cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi plac în mod special, dar sunt buni. Sunt comerciali, dar nu par să facă muzică în scop financiar. Sunt de asemenea unici. Anthony Kiedis are o voce interesantă.

"I Could Have Lied" şi "Stadium Arcadium" sunt preferatele mele.

| Andra0712 a răspuns:

OMG sunt cei mai tari doar ca unii nu își dau seama încă...mă rog nici nu mă aștept de la unele fiinte...