| p0wer a întrebat:

Ce parere aveti de clipul asta :X http://www.youtube.com/watch?v=A9CmZXSSYmc

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Super melodia.Si clipul.De la un om au inceput sa danseze sute.laughing

| daniDeeDee a răspuns:

Super tare! happy

| daniDeeDee a răspuns:

Doamneeeeeeeeee... ce frumos! Imi vine sa plang. tongue love struck

| powergirl a răspuns:

Tare de la una au inceput toti sa danseze. la unii le trebuie un mic imblod sa iasa din normalitate e tare

| sunt_fericita a răspuns:

Doamne cit de greu este sa faci asa ceva mai ales tostzi in acelasi pas...super ceva foarte interesant sh impresionant...sh cintecul mi-a placut mult. fffffff bravo

| vio a răspuns:

Super...iti vine sa dansezi si tu...

| al3xxxx_1544 a răspuns:

Mf a fost frumos merita vaz

| ladybyanca24 a răspuns:

C' smekher:X