| Alee_6805 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia aceasta? http://www.trilulilu.ro/Silviutzu/8b3b0abcc121b5

Răspuns Câştigător
| zooooza a răspuns:

E superba.Si eu am aflat de melodia asta de curand.Si mi-a placut.Tot ce e de la Michael e superb.

E frumos sa il vezi pe Michael dand tot ce are mai bun in el intr-un studio de intregistrari. :X

http://www.youtube.com/watch?v=k4RFlEYTMEo&feature=player_embedded
Aici e cantata live

5 răspunsuri:
| Ruxy_1106 a răspuns:

Superba!:X

@florynnaa: Nici n-ai ascultat-o. Daca ai fi ascultat ai fi vazut ca nu numai Michael canta. Toti va bagati cu fraze de genul "Nu-mi place artistul, asa ca nu-mi place nici o melodie de-a lui"

| lol1232 a răspuns:

O stiu si imi place foooarte mult big grin o mai ascult cateodata

| MMadalina02 a răspuns:

Toate de la Michael Jackson sunt superbe tongue
Ca doar a fost, este si va fi regele muzici pop... tongue

| florynnaa a răspuns:

Scz nu sunt pasionata de michael asa ca nu.nu-mi place

| DeniSsa_6166 a răspuns:

E super melodiaalove struck
chiar imi place>big grin