| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta? :))

http://www.youtube.com/watch?v=zpNK5SXkTy8

Nicolae Guta - Tanar vreau mereu sa fiu

12 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Vai de ellaughing
Strica reputatia melodiei straight face pentru ca voltaj o canta super love struck
Manelisti.straight face
Ma roglaughing
Nu`mi place.

| LoLo a răspuns:

Tulai laughing. rolling on the floor...

ce voce arelaughing

vai de capul lui

| Alex_7297 a răspuns:

@Alien 'ţigan ce se rupe-n figuri.'
Să aibă mare grijă, să nu-l rupem noi în figuri d-alea mici...

| axel007 a răspuns:

Eee...io stiu o facut si el reitinglaughing

| KidoSmart a răspuns:

Vai de capul lui ce acum vrea sa isi faca mai multa publicitate? vai de capul lui

| jony a răspuns:

Salut! Lume! Bai Alien! Esti de pe alta planeta? Plus de aia faci rasism pe seit Hikleristule suntem in 2010 trezeste-te palitear somnu de incult asta e un seit pentru tinerii care vrea sa invete cate ceva si tu ce faci rasism? E frumoasa melodia pentru cine a-i place dina cauza asta nu trebuie sa tiganesti mai Alien de pe alta planeta pune mana si citeste cate ceva nu-ti place piesa nu o asculta.Ciau trezeste-te! Iti reamintesc santem in 2010!

| YukiMrM a răspuns:

S-a dat pe rock laughing

| Alien a răspuns:

Tigan ce se rupe in figuri!

| andy_3925 a răspuns:

Sper sa ii cada ceva in cap.

Răspuns utilizator avertizat
| kata2001 a răspuns:

Nu-mi place manele