| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de noul meu canal de youtube: http://www.youtube.com/user/IngerulSalbatic11?feature=mh ee. Cum sunt clipurile? Cum as putea sa fac mai multe vizionari? Ce melodi ar fi bune pentru a avea mai multe vizionari la respectivul videoclip?

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Chiar daca nu am eu gusturile tale muzicale, e dragut canalul.Ai si add chiar laughing.

| InVisible99 a răspuns:

E frumusel, dar schimba fundalul galben cu alta culoare k te orbeste si nici nu se vad bine comentariile happy(parerea mea)