| publicname a întrebat:

Ce parere aveti de noul videoclip al lui LadyGaga?
http://www.youtube.com/watch?v=GQ95z6ywcBY

7 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Mie imi placebig grin.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Oribil ca şi cântăreaţa şi ca tot ce a scos tantea asta până acum.

| campanario a răspuns:

E faina piesa dar e ciudata Lady Gaga! Mai ales acolo unde practic e dezbracata, adica cu colanti dar e nuda. ma refer cand o baga in inchisoare. Piesa e buna si atat. Cat despre Beyonce´nu stiu ce sa zic... nu o prinde parca bine langa Lady G. Parerea meawinking

| campanario a răspuns:

Ce legatura are piesa cu videoclipul?! 9 minute...

| YoAnNa a răspuns:

Dragut si videoclipul si melodia! :*

| fely_2067 a răspuns:

Supperr, melodia la fel... :-)

| sesshomaru a răspuns:

Lady gaga e super, ci nu doar prin muzica sa ci si prin atitudine. Felicitari!