| babyblue_8473 a întrebat:

Ati vazut http://www.youtube.com/......ttp?/watch asta?:)
Ce parere aveti?:D

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Excentrică ca de obicei. O caracterizează.
Pa, pa.

| CudiDaKid a răspuns:

Mi se pare ca e prea lung. te plictisesti uitandute la el

| Deby' a răspuns:

laughing da la`m vazut, si mi se pare prea de `fufe`, scuze expresia mda chiar asa arata, mai ales Gaga, de Beyonce, ce sa mai zic, nu i se potriveste stilul asta!winking
U ce crezi>?

| babyblue_8473 explică:

E un *** si totusi are 1, 135, 828 in mai putin de 24 de ore laughing))

| babyblue_8473 explică:

Am observat ca multi il caracterizeaza ca fiind fantastic, cel mai bun videoclip din ultimii ani si cea mai buna colaborare. happy
De asta am vrut sa aud si parerile voastre... E ok oricum ideea, e altceva happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un ***