| Floreenofficial a întrebat:

Ce parere aveti de Rihanna si de melodiile ei?
Mie imi plac multe dintre hiturile ei, dar uneori am o mare tristete gandindu-ma ca ascult melodii editate la greu pe calculator.
Alt lucru care ma induce in eroare e ca uneori (de foarte putine ori) a cantat bine live. Iar in general canta foarte foarte slab. Iar la MTV Ema de anul acesta de exemplu, dar si la alte melodii unde a cantat "live"melodiia Only Girl (In the World)se auzea mai ales la refren melodia, canta peste ea...Nu prea are voce.Nu merita toata celebritatea de care are parte.Cine oare are interes asa de mare sa ii promoveze pe Rihanna si pe Justin Bieber? Ca pana la urma ei au parte de toata celebritatea nu saracii oameni care le fac melodii asa de bune. straight face

Răspuns Câştigător
| chocolate27 a răspuns:

Ai perfecta dreptate, sunt o gramada de asa-zisi artisti(si de aici, dar si de afara). Eu de ex apreciez ca Lady Gaga, desi e blamata de multi, are voce totusi.Deci e ceva de capul eibig grin

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da, majoritatea artistilor fac playback, si de aceea esti foarte uimit cand auzi cat de prost canta live.
si mie imi plac melodiile lui rihanna, dar canta foarte prost live...

| Freaky a răspuns:

Pai de ea nu'mi place. URASC melodia Te Amo, in schimb imi place Love The Way You Lie :d, Umbrella, Unfaithful, si incet incet, a inceput sa'mi placa si Rude Boy, tot ascultand'o la radio. e o tipa de treaba, arata super, dar nu o pot suporta thinking ciudat nu?

| drAn3 a răspuns:

Moama, tu si cristofer colomb ati descoperit ceva nou de care stiau milioane de oameni inaintea voastra.
Aparent faci parte din acei oameni care asculta "ce se asculta". Daca pe teleu se da 50 cent, 50 cent ascultam. Daca da lady gaga, lady gaga iz za niu god! amin.

Asculta ce vrei tu, atat timp cat te simti bine. Daca artistul tau preferat e un jeg si are vocea facuta cu auto-tune, nu e vina ta. Dar tu asculti si el face banii. Personal detest tot ce e mainstream si comercial. Ascult genul de muzica pe care cei ca tine nu o sa-l inteleaga niciodata. Dar ma simt bine! E nemaipomenit! Formatiile sunt underground sau in orice caz nu sunt la fel de fame ca rihana, nu se dau la teleu sau la radio, dar stiu ca au talent, ca unul din formatie canta la tobe si ca nu sunt facute pe calculator si vocea la fel!
Cat despre justin biber...
:rofl:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica banala...pentru pitzipoance si idiotii care le pupa in cur